Péče o duši I - 11.5.-12.5. 2019

Proč  a jak relaxovat? 

Hlavní a vedlejší cíle semináře: přineste si cokoli s čím chcete pracovat (bolest zad, nervozita, únava etc), práce ve skupině a dvojicích,  základy relaxace, použití autogenního tréninku, základní práce se sugescí a imaginací,  úvod do meditačních příběhů s využitím nejen biblického vyprávění
Místo a čas: Zasedací místnost Lékařské rehabilitační středisko Chvaly, Stoliňská 920/ Praha, (Asi 5 minut od IKEA Černý most), začátek v 9h až 17h, oběd je možné objednat v jídelně předem s přihlášením 
Cena a přihlášení: přihlášení na kontakt@jakubformanek.com, oběd je třeba nahlásit, cena 2000 Kč (platba na místě event. převodem)

Kontakt se mnou a na mě

Setkání jsou většinou poměrně rychle proměňující, protože se soustředíme na malinké změny, které pak působí změny velké (efekt lavinové koule). Vedle empatického naslouchání, akceptace a vlastní opravdovosti se  soustředím  na tzv. krátkou terapii (koučink),  krizové situace a využívám hypnoterapii. Ovšem někdy se jeví jako důležitější i dlouhodobá terapie a podpora, protože zatím žádný kouzelný terapeutický prut neexistuje. Pro každého klienta vytvářím jedinečný terapeutický přístup.

Cena za individuální hodinové sezení je 1000 Kč a za párové a skupinové 1500Kč/90 minut. V případě studentů, seniorů a finančně zatížených klientů se lze domluvit na slevě (až 60%).

Terapeutická  setkání nabízím v pondělí a ve středu. V pondělí však v prostorách Ladírny. Ve středu v prostorách Prosoché. 

Obě kanceláře jsou v Budečské ulici na Vinohradech nedaleko od Náměstí Míru.

Pondělí Ladírna:

Budečská 9, Praha 2 - Vinohrady, zvonek označený "Ladírna"
Více zde: https://www.psychoterapievpraze.cz

Středa Prosoché:

Budečská 35, Praha 2, Vinohrady, (5 minut od Náměstí Míru).

Více zde :https://prosoche.cz/

tel: 607 730 419 v oddobí koronaviru konzultuji přes Whatsup

Vytvořeno  Jakub Formánek, Ph.D.