top of page

Párová terapie 

marika-rezabkova.jpg

Jste rozhádání, nerozumíte si a lezete si na nervy? Ztratili jste to prvotní pouto a už si tolik nerozumíte? Párová terapie Vám může pomoci si lépe porozumět, nahlédnout na partnera jinak a najít ten lepší jazyk lásky. Nabízíme terapii párům v klasické sestavě dva terapeuti a jeden pár . Tato forma má velkou výhodu pro klienty. "Více očí více vidí."  Rovněž rozdíly v pohledech protějšků jsou lépe vybalancovány dvěma terapeuty. Nemáme žádné lehké řešení, ale vzájemnou komunikací, podporou, náhledem i prožitkem jiných pohledů se dějí postupně změny, které můžou vašemu partnerství výrazně pomoci. Mou kolegyní je psycholožka Mgr. Marika Řežábková, která pracuje na dětské lince bezpečí a terapii v lese.

DSC_4748___edited.jpg

Cíl párové terapie

Naleznout vzájemné porozumění a schopnost náhledu do života toho druhého. Díky osvojení a nahlédnutí emocí toho druhého, dojde často k akceptaci a kýžené proměne

Výstupy

Pár zahlédne své jednání a získává společný náhled na své emoce, potřeby a hodnoty. Když se projde celým procesem, který může trvat i řadu měsíců a někdy i let, pak pár si najde lepší tvar své vzájemnosti a může se lépe akceptovat a příjemněji žít. 

bottom of page