Více o mně

Narozen v Praze 31.1. 1982

Evangelická fakulta.

Magistr teologie.

Doktor filosofie. 

Výměnné pobyty: v Německu (2 roky) a USA (2 roky).

Výcviky: rogeriánský výcvik, hypnoterapie, krizová intervence a koučink

Rodina:  děti Markéta a Anežka, manželka Hanka

Jazyky: Angličitna (C2), Němčina (C2), Francouzština (B2) a Španělština (A2)

Zkušenost: téměř 10 let spirituální péče v nemocnici

Koníčky: příroda, běh, kolo, plavání, chození po horách, basketbal, čtení, setkávání se s lidmi, knihovny, kultura, hudba, vaření, psaní, čaje, taj-chi, víno, buben a tanec.

Nejoblíbenější knihy a autoři: Pán prstenů, Masa a moc, Zygmunt Bauman, C.G. Jung, Paul Tillich, Karl Rahner, Narcis a Goldmund, Sidhatra, Saturnin, Tři muži ve člunu, Monadologie, Carl Rogers, Staré pověsti české, Bible, Staré pověsti řecké.

Oblíbené filmy: Jáchyme hoď ho do stroje, Tajemný hrad v Karpatech, Limonádový Joe, Byl jednou jeden Král, Wayana: mýtus o konci světa, Croodsovi, Star Wars. Star Trek, Matrix, Poslední pokušení, Černá Mačka a Bíly Kocúr, Homeland, Big Lebowski, Americká krása, Homolkovi, Forest Gump, Věznice Shawshank. 

Kontakt se mnou a na mě

Setkání jsou většinou poměrně rychle proměňující, protože se soustředíme na malinké změny, které pak působí změny velké (efekt lavinové koule). Vedle empatického naslouchání, akceptace a vlastní opravdovosti se  soustředím  na tzv. krátkou terapii (koučink),  krizové situace a využívám hypnoterapii. Ovšem někdy se jeví jako důležitější i dlouhodobá terapie a podpora, protože zatím žádný kouzelný terapeutický prut neexistuje. Pro každého klienta vytvářím jedinečný terapeutický přístup.

Cena za individuální hodinové sezení je 1000 Kč a za párové a skupinové 1500Kč/90 minut. V případě studentů, seniorů a finančně zatížených klientů se lze domluvit na slevě (až 60%).

Terapeutická  setkání nabízím v pondělí a ve středu. V pondělí však v prostorách Ladírny. Ve středu v prostorách Prosoché. 

Obě kanceláře jsou v Budečské ulici na Vinohradech nedaleko od Náměstí Míru.

Pondělí Ladírna:

Budečská 9, Praha 2 - Vinohrady, zvonek označený "Ladírna"
Více zde: https://www.psychoterapievpraze.cz

Středa Prosoché:

Budečská 35, Praha 2, Vinohrady, (5 minut od Náměstí Míru).

Více zde :https://prosoche.cz/

tel: 607 730 419 v oddobí koronaviru konzultuji přes Whatsup

Vytvořeno  Jakub Formánek, Ph.D.