top of page
Více o mně
DSC_4753__.jpg
IMG_20210101_130015_edited.jpg

 

 

"Rád se potkávám s lidmi. Mou předností je humor. Dávám často podporu druhým. Pracoval jsem 15 let v nemocnici, a z toho sedm let na dětském oddělení ve FN Motol. Trávil jsem mnoho času a energie s dětmi a rodinami ve zdravotní a životní krizi. Díky zkušenostem se nyní věnuji psychoterapii a výuce na Lékařské fakultě. Při rozhovorech  naslouchám, ptám se a přispívám druhým postřehy, obrazy, nápady, nácviky a někdy jen mlčením a soucitem. Terapii vidím jako tvůrčí proces plný bezpečí, experimentování, hry, hledání, empatie, opravdovosti, času vzájemnosti a podpory."

Narozen v Praze 31.1. 1982

Výcviky: Rogeriánský  psychoterapeutický

sebezkušenostní výcvik, Terapie hrou, Gestaltterapie (probíhá výcvik jsem pod supervizí), krizová intervence, relaxace.  

Rodina:  dvě školní děti, ženatý

Evangelická fakulta UK magistr

Doktorát z filozofie. 

Začínám habilitaci (etika LF UK)

Zkušenosti: 14 let spirituální péče v nemocnici FN Motol a LRS Chvaly, 5 let dětská paliativní péče ve FN Motol.

 

 

 

 

 

 

 

Koníčky: příroda, běh, kolo, plavání, otužování, chození po horách, basketbal, čtení, setkávání se s lidmi, knihovny, kultura, hudba, jiu jitsu, vaření, psaní, čaje, taj-chi, víno, buben, kytara, flétna a tanec.

Nejoblíbenější knihy a autoři: Pán prstenů, Masa a moc, Zygmunt Bauman, C.G. Jung, Paul Tillich, Karl Rahner, Narcis a Goldmund, Sidhatra, Saturnin, Tři muži ve člunu, Monadologie, Carl Rogers, Staré pověsti české, Bible, Staré pověsti řecké, Muž jménem Owe

Oblíbené filmy: Jáchyme hoď ho do stroje, Tajemný hrad v Karpatech, Limonádový Joe, Co jsme komu udělali?, Chlast,  Byl jednou jeden Král, Wayana: mýtus o konci světa, Croodsovi, Star Wars, Star Trek, Matrix, Batman,  Poslední pokušení, Černá Mačka a Bíly Kocúr, Homeland, Big Lebowski, Americká krása, Homolkovi, Forest Gump, Věznice Shawshank. 

5R0A0941.jpg
Terapie hrou
bottom of page