Více o mně

Narozen v Praze 31.1. 1982

Evangelická fakulta.

Magistr teologie.

Doktor filosofie. 

Začínám habilitaci

Výměnné pobyty: v Německu (2 roky) a USA (1,5 roku).

Výcviky: rogeriánský  sebezkušenostní výcvik, hypnoterapie, krizová intervence a koučink, Gestaltterapie (probíhá), terapie hrou podle PCA (probíhá)

Rodina:  děti Markéta a Anežka, manželka Hanka

Jazyky: Angličitna (C1-C2), Němčina (C1-C2), Francouzština (B1) a Španělština (A2)

Zkušenost: téměř 12 let spirituální péče v nemocnici, duchovní v církvi

Koníčky: příroda, běh, kolo, plavání, chození po horách, basketbal, čtení, setkávání se s lidmi, knihovny, kultura, hudba, vaření, psaní, čaje, taj-chi, víno, buben, kytara, flétna a tanec.

Nejoblíbenější knihy a autoři: Pán prstenů, Masa a moc, Zygmunt Bauman, C.G. Jung, Paul Tillich, Karl Rahner, Narcis a Goldmund, Sidhatra, Saturnin, Tři muži ve člunu, Monadologie, Carl Rogers, Staré pověsti české, Bible, Staré pověsti řecké, Muž jménem Owe

Oblíbené filmy: Jáchyme hoď ho do stroje, Tajemný hrad v Karpatech, Limonádový Joe, Co jsme komu udělali?, Byl jednou jeden Král, Wayana: mýtus o konci světa, Croodsovi, Star Wars, Star Trek, Matrix, Batman,  Poslední pokušení, Černá Mačka a Bíly Kocúr, Homeland, Big Lebowski, Americká krása, Homolkovi, Forest Gump, Věznice Shawshank. 

Kontakt se mnou a na mě

Setkání jsou většinou poměrně rychle proměňující, protože se soustředíme na malinké změny, které pak působí změny velké (efekt lavinové koule). Vedle empatického naslouchání, akceptace a vlastní opravdovosti se  soustředím  na tzv. krátkou terapii (koučink),  krizové situace a využívám hypnoterapii. Ovšem někdy se jeví jako důležitější i dlouhodobá terapie a podpora, protože zatím žádný kouzelný terapeutický prut neexistuje. Ani já si nemusím s každým "sednout" a i můj náhled je omezen. Avšak celkově se snažím pro každého klienta vytvořit jedinečný terapeutický přístup. Někdy je však pomoc dalších a k té se někdy snažím v případě potřeby své klienty nasměrovávat: lékařská psychiatrická pomoc, dlouhodobá práce ve skupině apod.

Cena za individuální hodinové sezení je 1000 Kč a za párové a skupinové 1500Kč/90 minut. V případě studentů, seniorů a finančně zatížených klientů se lze domluvit na slevě (až 60%).

Terapeutická  setkání nabízím v prostorách na Vinohradech nedaleko od Náměstí Míru. Více zde :https://prosoche.cz/

Pondělí Prosoché:

Budečská 35, Praha 2, Vinohrady, (5 minut od Náměstí Míru).

tel: 607 730 419 v období koronaviru konzultuji přes média.

Vytvořeno  Jakub Formánek, Ph.D.